Wyświetl pojedynczy post
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61
Stary 15.07.2012, 20:46
Krótko to dalej w Europie z naszej Ligi mogą coś zdziałać TOP 3(Wisła, Amica, Legia). Ekstraklasa to kopania w której trzeba mieć szczęście i praktycznie nic więcej. Nie zapominajmy że teraz Legie prowadzi Urban, on jakiś sukcesów nie odnosił w Europie.
.
Odpowiedz cytując