|
Krótko to dalej w Europie z naszej Ligi mogą coś zdziałać TOP 3(Wisła, Amica, Legia). Ekstraklasa to kopania w której trzeba mieć szczęście i praktycznie nic więcej. Nie zapominajmy że teraz Legie prowadzi Urban, on jakiś sukcesów nie odnosił w Europie.
|