milosz napisał(a):

|
Kasa zaś, owszem jest, ale widać nie dla dyletanta Bednarza, jak dla Ciebie to zbyt skomplikowane ....
|
Przyznaje: zbyt skomplikowane.
Moja prośba byś sam ze sobą pogadał czy forsa jest czy nie nic nie dała.
milosz napisał(a):

|
tu też nie chodzi, ani o Bednarza, ani o Valckx’a, tu chodzi wyłącznie o przyszłość Wisły Kraków, o jej strategię rozwoju
|
Mi też chodzi o przyszłość Wisły, tylko biorę pod uwagę realia.
Mino setek twoich postów nie wiem co proponujesz. Negacja nic nie wnosi jeśli nie ma alternatywy.
No fakt:
Zaproponowałeś Mielcarskiego zamiast Bednarza. Wprawdzie uzasadnienie było kuriozalne,( że dał kontakt do jakiegoś menadżera i dzięki temu Bednarz zatrudnił Marcelo), ale jednak to chyba jedyna twoja konstruktywna propozycja (wymuszona moim pytaniem).
Czy realna ? na dziś nie.
milosz napisał(a):

|
po drugiej stronie mam dzieciaka, który bawi się w punkty, czyje na wierzchu i kto komu dowalił , czyli dalszy dyskurs z Tobą to całkowita strata czasu.
|
To już typowe twoje odnoszenie się do adwersarzy .....