Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58189
Stary 15.07.2012, 19:34
milosz napisał(a):Wyświetl post
Kasa zaś, owszem jest, ale widać nie dla dyletanta Bednarza, jak dla Ciebie to zbyt skomplikowane ....
Przyznaje: zbyt skomplikowane.
Moja prośba byś sam ze sobą pogadał czy forsa jest czy nie nic nie dała.

milosz napisał(a):Wyświetl post
tu też nie chodzi, ani o Bednarza, ani o Valckx’a, tu chodzi wyłącznie o przyszłość Wisły Kraków, o jej strategię rozwoju
Mi też chodzi o przyszłość Wisły, tylko biorę pod uwagę realia.
Mino setek twoich postów nie wiem co proponujesz. Negacja nic nie wnosi jeśli nie ma alternatywy.
No fakt:
Zaproponowałeś Mielcarskiego zamiast Bednarza. Wprawdzie uzasadnienie było kuriozalne,( że dał kontakt do jakiegoś menadżera i dzięki temu Bednarz zatrudnił Marcelo), ale jednak to chyba jedyna twoja konstruktywna propozycja (wymuszona moim pytaniem).
Czy realna ? na dziś nie.

milosz napisał(a):Wyświetl post
po drugiej stronie mam dzieciaka, który bawi się w punkty, czyje na wierzchu i kto komu dowalił , czyli dalszy dyskurs z Tobą to całkowita strata czasu.
To już typowe twoje odnoszenie się do adwersarzy .....
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując