Wyświetl pojedynczy post
Bambo1906
Senior Member
 
 
Od: 05.2009
Skąd: Kraków, R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#497
Stary 15.07.2012, 19:32
Mam pytanie apropo książek. Otóż mam dużo starych książek (najstarsza wydana jeszcze przed I Wojną Światową). Czy można na nich jeszcze zarobić, czy lepiej oddać do biblioteki? Sam lubię czytać, ale nie kręcą mnie takie starsze opowiastki
Gina Carano


Wisła to My!
Odpowiedz cytując