Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18323
Stary 15.07.2012, 18:26
AYALA napisał(a):Wyświetl post
może sie PełO podzieli i rozpadnie o to In-Vitro ? Chociaż pewnie w miejsce tych co są przeciwni tej metodzie wskoczyłby Janusz Wibrator ze swoją świtą.
Moim zdaniem gra medialna. Próbują odciągnąć uwagę od rozpoadającej się gospodarki. Tak samo jak komuchy rzucały zawsze w chwili zagrożenie temat aborcji.