AYALA napisał(a):

|
może sie PełO podzieli i rozpadnie o to In-Vitro ? Chociaż pewnie w miejsce tych co są przeciwni tej metodzie wskoczyłby Janusz Wibrator ze swoją świtą.
|
Moim zdaniem gra medialna. Próbują odciągnąć uwagę od rozpoadającej się gospodarki. Tak samo jak komuchy rzucały zawsze w chwili zagrożenie temat aborcji.