Karherop napisał(a):

Nie wiem ile osob sobie przypomina , ale ja pamiętam dokładnie słowa większości forumowiczów jeszcze tak z rok temu że całą naszą drużynę ME oraz juniorwow trzeba rozpędzić i zaorać . Nie ma szkolenia , nie ma talentów , nie ma niczego
|
Bo te wypowiedzi dotyczyly rocznikow 91-92, z ktorych raczej nie ma duzych pozytkow z wyjatkami (vide Szewczyk).
Ja za to widze, ze nasze roczniki 95-96 sa niezle i na nich bedzie budowana przyszla Wisla. Już zreszta trenuja z pierwszym skladem.