Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14283
Stary 15.07.2012, 15:34
szprotson napisał(a):Wyświetl post
http://www.90minut.pl/news/192/news1...hy-Berlin.html

szkoda ze nasi mają klapki na oczach.
My ? jak już to Legia , w końcu to chłopak z Pruszkowa

mysle ze na tym etapie ( 17 lat ) to pewnie podobny grajek jak Żemło , pytanie czy na któregokolwiek moglibyśmy od razu postawić ? sądzę że nie
Odpowiedz cytując