Wyświetl pojedynczy post
yoda79
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Mazury- tu też są Wiślacy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19384
Stary 15.07.2012, 14:39
syryls napisał(a):Wyświetl post
Kraków miał zawsze zdolną młodzież ale akurat w Wiśle nikt na nich nie stawiał bo byli lepsi, bardziej doświadczeni zawodnicy, wyjątkiem są bracia Brożkowie i Małecki i chyba na tym można skończyć. Teraz gdy według Bednarza nie ma kasy to Probierz stawia na młodych, wydaję mi się że za Legią to nasi młodzi są bardzo zdolni, ale mimo to dalej kuleje szkolenie, w Lechu młodzi są ale w pojawiają się w obronie a w ofensywie ci sami.
MP z 1978 to głównie ludzie z Krakowa i okolic, talent na talencie.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując