|
Tak bo Karłowicza uznano za wielki talent, natomiast około 50% graczy poniżej 18 lat to efekt tych 8 skautów. Warto wspomnieć o tym że nie szkolimy/(szkoliliśmy za czasów Stana) polaków +19, tych z ME którzy i tak nie zagrają w pierwszej drużynie, po prostu rozwiązano z nimi kontrakty juniorskie
Ostatnio edytowane przez syryls : 15.07.2012 o godz. 13:38.
|