http://www.wislaportal.pl/21540,Stan...transfery.html
Stan V napisał(a):
|
Mamy ośmiu skautów, którzy pracują w Polsce. Efektem ich pracy jest podpisanie umów z kilkoma młodymi polskimi zawodnikami, o czym mało kto wie.
|
ktoś może przypomnieć nazwiska tych chłopaków?
E: a no tak, za Karłowicza płacił Valks po 7 tysiecy za sezon mimo iż Stomil chciał 100. to tak btw.