Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19383
Stary 15.07.2012, 12:56
syryls napisał(a):Wyświetl post
Kraków miał zawsze zdolną młodzież ale akurat w Wiśle nikt na nich nie stawiał bo byli lepsi, bardziej doświadczeni zawodnicy, wyjątkiem są bracia Brożkowie i Małecki i chyba na tym można skończyć. Teraz gdy według Bednarza nie ma kasy to Probierz stawia na młodych, wydaję mi się że za Legią to nasi młodzi są bardzo zdolni, ale mimo to dalej kuleje szkolenie, w Lechu młodzi są ale w pojawiają się w obronie a w ofensywie ci sami.
Wisła o dziwo to nie tylko era Cupiała
cofnij się w historii do np. lat 1975-1985 i zobacz kto wtedy grał w Wiśle
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując