Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58166
Stary 15.07.2012, 11:30
Ludzie... jaka kasa na transfery? Zatrudnienie Bednarza-łysego legionisty - to już było budżetowe rozwiązanie. To tak jakby zaprosić do Krakowa na sylwestrową scenę na rynku, artystę pokroju Mandaryny... Nisko-budżetowo. Zatrudnienie Sikorskiego to jak support w postaci Alicji Janosz do występu Mandaryny... (Jestem ciekaw ilu z Was szło by na taki koncert...) Szukamy w śmietnikach nie tylko piłkarzy ale dyrektora też stamtąd wyjęliśmy. Jeśli przebieramy w brudnych koszach to nie oczekujmy, że zaczniemy kupować w sklepach Meliksony po 0,7 mln Euro. Teraz to stać Wisłę na zakup ze sklepu ale 0,7 litra. Ewentualnie na Burasa za 8 kawałków + flaszka. I tak fajnie, że w ogóle interesik się kręci. Kraków na plenerową imprezę w sylwestra w ogóle nie stać a Wisła jeszcze zipie. Cupiał podał kroplówkę choć ogranicza dostęp tlenu. Pacjent jest w stanie śpiączki a Cupiał bawi się w Boga i rozkminia - odłączyć wtyczkę czy nie? Odłączyć czy nie?
Ostatnio edytowane przez thechris : 15.07.2012 o godz. 11:43.
Odpowiedz cytując