JrQ- napisał(a):

Uryga to obrońca i rzeczywiście, on wygląda że grać potrafi.
Nie popadałbym w euforię, znowu poziom ligowy jest bardzo niski, a i poziom Wisły jest dużo słabszy.
Zresztą, zobacz, które miejsce nasi Młodzi mają w ME.
Kilka zdolnych zawsze się musi trafić, choć patrząc statystycznie.
|
W szkoleniu młodzieży delikatnie mówiąc nie chodzi o medale, miejsca itp
Mamy w historii pierwszego mistrza MESY (2007/08, sezon potem wice mistrz)
Z Kowalskim, Jeleniem,Juszczykiem, Jackiem, Rygielskim, Szabatem, Rado, Janikiem, Krasnodębskim, Bikiem, Batko, Mączyńskim, Zalewskim, Rosłoniem, Trzmielewskim
wymieniać dalej?
nie mam wątpliwości, że z tych wymienionych wyżej (Uryga, Kolanko, Kocoń etc.) choćby z 6 zrobi jakąkolwiek karierę
ale jeśli jeden lub dwóch .... to już będzie coś
patrząc choćby na to w jakich warunkach trenują...