Wyświetl pojedynczy post
Natkan
Senior Member
 
Od: 02.2008
Skąd: Wiślackie okolice Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19378
Stary 15.07.2012, 09:52
tarantulaw2 napisał(a):Wyświetl post
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...czaja_olandie/



Niektórym za bardzo się głowy zgrzały, polecam schłodzenie w zimnym Bałtyku. Mają dwa dni wolnego - niech jednego piją, drugiego niech kacują. Ważne, żeby od trzeciego zapierdalali jak tylko mogą.
Ale o to własnie chodzi że mają czas na regeneracje sił a nie picie. Alkohol źle wpływa na organizm i niweluje efekt treningu więc żebyś poźniej nie grzmiał w sezonie jak braknie im sił bo mogą zapierdalać ale jak poźniej piją to jest bez sensu.
Second Place is for Losers
Jazda Jazda Jazda Biała Gwiazda
Odpowiedz cytując