Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Popołudniowy Pisarz
Junior Member
Od: 03.2010
Skąd: Kraków, Nowa Huta
Offline
#
7456
15.07.2012, 09:48
Wie ktoś co się dzieje z Pablo Alvarezem?
Pozdrawiam.
'Słowa mogą być jak promienie Roentgena; jeśli używać ich właściwie, przenikną wszystko. Czytasz i słowa cię przeszywają.'
Popołudniowy Pisarz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Popołudniowy Pisarz
Znajdź inne posty napisane przez Popołudniowy Pisarz