syryls napisał(a):

Na szczęście jest Głowacki który będzie liderem defensywy, więc Uryga i Czekaj będą mieli się od kogo uczyć
Tak wogóle na Słoweni zagramy z:
Hannover '96 (gra tam Sobiech)
Hapoel Tel Aviw (wicemistrz Izraela)
Fenerbahce Stambul (wicemistrz Turcji)
I z jakimś zespołem z czeskiej ligi
|
Fajne ekipy

brawo za zorganizowanie takich spotkań.