Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5093
Stary 15.07.2012, 09:00
tofik napisał(a):Wyświetl post
Hmm.Mecze Wisły ogląda w ogóle ?
Pewnie ogląda tyle, że na stadionie. Pan pewnie lepiej widzisz na powtórkach w TV.
Innym polecam prześledzić logi naszego czołowego malkontenta w trakcie trwania meczów Wisły.
Odpowiedz cytując