Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19376
Stary 15.07.2012, 07:55
Jest czas pracy i jest czas zabawy, mieli wolne i mogli się napić, więc nie widzę problemu, gorzej, gdyby grzali na zgrupowaniu. Dajcie spokój, znów nie róbcie z piłkarzy zakonników.
Odpowiedz cytując