Rinah napisał(a):

Proszę o jakikolwiek dowód, wypowiedź, nawet samego Bednarza, że Wisła zarządzana przez Valckxa i Basałaja pozostawiła po sobie długi, czy dziurę w budżecie.
Bednarz wiosną mówił jedynie o przejściowych problemach z płynnością finansową , a to absolutnie nie to samo!
|
Na pierwszej konferencji prasowej z udziałem Bednarza zostało jasne powiedziane (cytuję z pamięci) :
"Wisła Kraków rok 2011 zakończyła wyraźną stratą".
Nie chce mi się szukać tego materiału, sam sobie sprawdź.
A co do Milosza, to szkoda z nim dyskutować, bo on widzi tylko antybednarzy i fanclub Bednarza. Innych opcji nie ma. Jestem przekonany, że jakby Wisła kupiła Burasa za 100 000 zł jak chciał Hutnik to Milosz by krytykował Bednarza. Tak samo jestem przekonany, że jakby Wisła odpuściła Burasa zrobiłby to samo. Wisła skorzystała z przepisów i zatrudniła go za 8 000 zł i wiadomo, jest źle. I tak jest z każdym jego postem, szkoda czasu chłopaki.