|
idz do Bednarza i powiedz mu w twarz wszystko jaki to jest zły. Idz i zrób tak a nie graj cwaniaka.
Czemu tak nie zrobisz skoro cały czas na niego narzekasz, tylko posty potrafisz pisac ? Cwaniak w necie ,....a w świecie takie to proste i prawdziwe jak życie pokazuje.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|