Fan klub działa na forum, a sam w nim szprotson jesteś, świadczą zaś o tym twoje posty i twoja

głowa.
Poziom zaufania właściciela do Bednarza pozwala na wydawanie kasy na Sikorskiego, ale nie na gotówkowy transfer i w sumie po jego (J.B) kolejnych wtopach z poprzedniego okresu wcale się temu nie dziwię

.
_____
Do, Rob_Zombie, najpierw przeczytaj uważnie cudzy tekst, później komentuj.