Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58160
Stary 14.07.2012, 23:49
Fan klub działa na forum, a sam w nim szprotson jesteś, świadczą zaś o tym twoje posty i twoja głowa.

Poziom zaufania właściciela do Bednarza pozwala na wydawanie kasy na Sikorskiego, ale nie na gotówkowy transfer i w sumie po jego (J.B) kolejnych wtopach z poprzedniego okresu wcale się temu nie dziwię .

_____
Do, Rob_Zombie, najpierw przeczytaj uważnie cudzy tekst, później komentuj.
Ostatnio edytowane przez milosz : 14.07.2012 o godz. 23:57.
Odpowiedz cytując