Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58158
Stary 14.07.2012, 23:39
milosz napisał(a):Wyświetl post

Bednarz ma swój fan klub na forum Wisły, ale widać nie ma zaufania u właściciela, to jedyne wytłumaczenie transferowego bezruchu.
Ten FC to juz sie zarejestrował w SKWK czy jeszcze nie? Mają jakieś fany ?

Oczywiście że Jacek Bednarz nie ma zaufania u właściciela Wisły B.Cupiała który to...po raz drugi go zatrudnił.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując