milosz napisał(a):

Bednarz ma swój fan klub na forum Wisły, ale widać nie ma zaufania u właściciela, to jedyne wytłumaczenie transferowego bezruchu.
|
Ten FC to juz sie zarejestrował w SKWK czy jeszcze nie? Mają jakieś fany ?
Oczywiście że Jacek Bednarz nie ma zaufania u właściciela Wisły B.Cupiała który to...po raz drugi go zatrudnił.
