Jasne, środki wydaliśmy "spore" , hahaha ...
A za Małeckiego nie ma żadnej kasy bo to nie sprzedaż, tylko wypożyczenie ..
Tkwijcie dalej w swoim urojonym świecie.
Bednarz ma swój fan klub na forum Wisły, ale widać nie ma zaufania u właściciela, to jedyne wytłumaczenie transferowego bezruchu, dlatego potrzebna jest zmiana i pojawienie się ludzi w naszym klubie, których boss obdarzy realnym zaufaniem i pozwoli działać, również w kontekście transferów.
__
do
Worcester , "łysy" to komplement, jeden, ale zawsze

.