Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58156
Stary 14.07.2012, 23:12
Jasne, środki wydaliśmy "spore" , hahaha ...

A za Małeckiego nie ma żadnej kasy bo to nie sprzedaż, tylko wypożyczenie ..

Tkwijcie dalej w swoim urojonym świecie.

Bednarz ma swój fan klub na forum Wisły, ale widać nie ma zaufania u właściciela, to jedyne wytłumaczenie transferowego bezruchu, dlatego potrzebna jest zmiana i pojawienie się ludzi w naszym klubie, których boss obdarzy realnym zaufaniem i pozwoli działać, również w kontekście transferów.

__
do Worcester , "łysy" to komplement, jeden, ale zawsze .
Ostatnio edytowane przez milosz : 14.07.2012 o godz. 23:40.
Odpowiedz cytując