|
Co wy macie do Bednarza?Ja nie rozumiem.Gbyby miał kase to by kupował czy wy tego nie rozumiecie?Poprostu mamy przykręcony kurek zrozumcie to wreście.Targujemy się z tym Dudu o jakieś marne grosze a tu co drugi marzy o Kupiszy czy Canim z 1 mln Euro.Rok temu Valckx mógł mieć spokojnie Dudu bo wtedy była kasa a dziś nie ma.Niestey wasz holenderski ekpert wolał Branco,Lameya czy Diaza.Każdy krytykujący Bednarza w tym oienku żyje chyba w innej rzeczywistości.Za co ma ich kupić jak kase idzie do Cupiała,a nie na transfery.Mają je wytrzepać czy co?
|