Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58152
Stary 14.07.2012, 22:26
jakie zakontraktuje?. Przecież Bednarz nie potarfi nikogo zakontraktować, jeśli ktoś potrafiący grac w piłke nożna przyjdzie, to tylko i wyłącznie przez to że chciał przyjśc i zrobił Nam przysługe. Przecież Bednarz to imbecyl który ciągle ma urlop, do tego jest legionistą, jest łysy i ma na imię Jacek.
Tylko jaki sens ma powtarzanie tego niczym mantrę ? Są konferencje prasowe organizowane przez klub, wystarczy podejść i wypisywane na forum zarzuty przedstawić Jackowi. Skoro ktoś uważa sie za mądrzejszego i rozwiązał by wiele spraw lepiej niż aktualny dyrektor sportowy, to czemu tego nie robi? Klub by zyskał ,bo zatrudnił by młodego i tańszego niż milionowy Bednarz dyr.sportowego który na dodatek "chyba" jest Wiślakiem.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując