milosz napisał(a):

|
Po trzecie, łysy wyraźnie deklarował że odejście każdego piłkarz będzie uzupełnione i kto przyszedł za Patryka, nikt.
|
Lepiej milosz, żeby nie przychodził, bo jak Bednarz kogoś zakontraktuje, to boję się, że kolejny jakiś niewypał i rozwiązanie krótkoterminowe.