Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19372
Stary 14.07.2012, 20:47
chłopak nie kłamał, bo po co ?

"tu jest Polska i tu sie pije".
Kiedyś wystarczyło isc do stalowych i mogło sie to zobaczyc na wlasne oczy. Zaskoczenie mogło by być gdyby chłopaki nie pili :O:
a że młodzi sie zintegrowali po ciezkim zgrupowaniu, tylko sie cieszyć.
Oczywiście wszystko z przymurózeniem oka, nei wiem czy pamietacie ale w Lubinie po serii porażek kibice zrobili akcje, jak piłkarz był widziany w nocnym klubie miał prawo dostać po głowie, no ale że Lubin to nie Kraków troche łatwiej zlokalizować delikwentów, chociaz i tak wiekszosc z nich jezdziłą na melanże do Wrocka. No ale akcje wdrożyli i jakie są efekty widać po ostatniej grzej miedziowych

p.s. to że chodza do base etc to nie znaczy że piją. Na studiach czesto imprezowalismy z wtedy powstała młodą ekstraklasą i na 10 chłopaków w cieniu, pił jeden i to maks piwo.Przeciez oni tam w innym celu chodzą
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując