Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19368
Stary 14.07.2012, 19:22
Bez sensu. Nie wnikam czy faktycznie zieniu17 pisze prawdę, czy piłkarze byli już wstawieni i chcieli dokupić alkoholu.
Nie osądzam nikogo personalnie.
Jednak wiem, że w dzisiejszym futbolu nie ma miejsca na alkohol. Profesjonalny pilkarz powinien wzmacniac swój organizm śicle sprecyzowaną dieta, dopasowaną do wysiłku, jaki musi wykonać. Alkohol między treningami czy miedzy przygotowwaniami to brak profesjonalizmu
http://www.trenuj.com/topics3/3518.htm
http://www.mkrukowska.pl/preview_news.php?id=13
Oto, co powiedział Kuba Błaszczykowski po przejściu do Dortmundu
Cytat:
- Pilnuję odżywiania w sposób kategoryczny. Schudłem dwa, trzy kilogramy, choć akurat w przypadku mojej diety nie chodziło o zbijanie wagi. Widzę, że przynosi ona efekty, bo czuję się kapitalnie i dopiero teraz wierzę ludziom, którzy podpowiadali, bym spróbował narzucić sobie rygor żywieniowy. Może nie tak, że im nie wierzyłem, ale nie byłem przekonany. Myliłem się. Czuję, że wykorzystuję pokłady energii wcześniej raczej niedostępne. Jednym zdaniem - czuję, że jestem w gazie.
No i najważniejszy tekst
http://www.wroclaw.sport.pl/sport-wr...o_sukcesy.html
Cytat:
Naprawdę nie możemy pić alkoholu nawet w przerwie między sezonami?
- Proponuję napić się lampkę szampana. Ale dopiero jak zdobędziecie mistrzostwo Polski.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując