Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58144
Stary 14.07.2012, 18:15
milosz napisał(a):Wyświetl post
Porównywanie Sikorskiego do Głowackiego w sumie kończy rozmowy, bo z ośmieszania się wkraczasz na drogę kompromitacji. Broń sobie swojego Idola, ale choć nie porównuj Głowackiego który zrobił nam prezent że chce grać i to za małą kasę, z Sikorskim, którego zarobki na bazie ostatnich rewelacyjnych wyników musza być na poziomie żenującym, jaki piłkarz , takie zarobki, do Sikorskiego to pasuje, ale Arek zrobił nam prezent i należy to docenić, a nie przypisywać komuś w tym względzie zasługi.
Zwłaszcza, że kontakt z Głową złapał jeszcze Basałaj.
Odpowiedz cytując