Wyświetl pojedynczy post
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19358
Stary 14.07.2012, 14:43
Jeżeli to byłby Jaliens albo inny najemny murzyn, forum pękłoby od jak najbardziej zasłużonej krytyki. No ale JŻS V dzielnica PEJA JP TMK PDK, więc co niektórzy pierwotniacy już jadą innym od cnotek niewydymek. To chyba ta słynna wiślacka "tożsamość" i "zaangażowanie na 200%" o którą tak gardłowali zwolennicy większego udziału Polaków i wychowanków w pierwszej drużynie.

Podczas urlopu mogą nawet skoczyć do kadzi w Okocimiu i wypić zawartość. Mogą nawet walić w gaźnik w domu, gdzie nikt ich nie zobaczy. Ale nie krycie się z takim spędzaniem wolnego czasu w zasadzie w środku przygotowań piłkarzowi Wisły dzisiaj nie przystoi. Z drugiej strony, temu barachłu, szumnie nazywanemu dzisiaj "piłkarzami" już chyba przystoi wszystko, bo kto ma ich pogłaskać po głowie, ten pogłaszcze bo JŻS KMWTW.

Ale na 10 takich incydentów może 1 ktoś zobaczy na mieście i napisze na forum, więc dyskusja jest bezcelowa i będzie służyć tylko do wyżywania się pierwotniaków fetujących styl życia pt. "nie są mnichami, muszą się zabawić, hehe, cnotki niewydymki abstynenci dupa cicho" - czyli nie jakiejś drobnej zakrapianej imprezy tylko wystawanie pod monopolowym jak żul w trakcie okresu przygotowawczego. No ale to oni są panami piłkarzami, a nie ja.

Cytat:
Jak Chrapek zrobi w sezonie 20 asyst i 15 goli to może co piątek we Franticu chodzić na.......ony i z 5 dupami.
Lata 80. i 90. się skończyły, dla fantastów którzy wyobrażają sobie, że każdy może przed meczem być nadupcony w trzy dupy a potem na następny dzień rypać hattricki jak Kowalczyk w jego patologicznej książce - czasy się zmieniły.
Ostatnio edytowane przez Watts : 14.07.2012 o godz. 14:54.
Odpowiedz cytując