|
Po pierwsze nie są już na obozie a po drugie ch.j Was to obchodzi co robią goscie w swoim wolnym czasie.Myślicie że jak raz na jakis czas nie napiją się wódki urosną im od tego umiejętnosci? Śmieszni jesteście
Ostatnio edytowane przez Rafał_TS : 14.07.2012 o godz. 14:41.
|