Wyświetl pojedynczy post
Rafał_TS
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Śródmieście

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19355
Stary 14.07.2012, 14:20
Po pierwsze nie są już na obozie a po drugie ch.j Was to obchodzi co robią goscie w swoim wolnym czasie.Myślicie że jak raz na jakis czas nie napiją się wódki urosną im od tego umiejętnosci? Śmieszni jesteście
Ostatnio edytowane przez Rafał_TS : 14.07.2012 o godz. 14:41.
[SIGPIC][/SIGPIC]
Odpowiedz cytując