Wyświetl pojedynczy post
Zieniu17
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19351
Stary 14.07.2012, 13:21
gerardinho91 napisał(a):Wyświetl post
hahaha jeszcze brakuje żebyśmy robili zdjęcia złapanym na górącym uczynku Plotkujecie jak stare baby , a troskliwsi jestescie chyba bardziej od ich mam
Zastanów się 2 razy zanim coś napiszesz. Kto tutaj plotkuje? Nazwa tematu brzmi NAsi piłkarze - FAKTY. Dlatego pisze o FAKCIE, który miał miejsce wczoraj. Jeśli czuć wódą od gościa, który jest w trakcie obozu przygotowawczego, dostaje grubą kasę za kopanie piłki, to chyba coś tu jest nie tak. Ale może miał takie perfumy? A w kolejce do monopolowego stał po wodę, bo mu się w domu zgrzewka skończyła, a musi pić 2,5l dziennie, żeby się nawadniać. Odpowiedzcie sobie sami. To jest mój ostatni post na ten temat.
Dziękuję za uwagę. Pozdrawiam ludzi trzeźwo myślących
Już za chwile, za chwileczke Broziu strzeli pod poprzeczke!

Fundacja #1 - Wiezi Muzyki
Fundacja #1 - Nie mysl sobie ze
Firma krk - Zamiast szukac podzialow
Fundacja #1 - Uwazaj dzieciak
Peja - (Z)robie szmal
Odpowiedz cytując