Zastanów się 2 razy zanim coś napiszesz. Kto tutaj plotkuje? Nazwa tematu brzmi NAsi piłkarze - FAKTY. Dlatego pisze o FAKCIE, który miał miejsce wczoraj. Jeśli czuć wódą od gościa, który jest w trakcie obozu przygotowawczego, dostaje grubą kasę za kopanie piłki, to chyba coś tu jest nie tak. Ale może miał takie perfumy? A w kolejce do monopolowego stał po wodę, bo mu się w domu zgrzewka skończyła, a musi pić 2,5l dziennie, żeby się nawadniać. Odpowiedzcie sobie sami. To jest mój ostatni post na ten temat.
Dziękuję za uwagę. Pozdrawiam ludzi trzeźwo myślących
