Wyświetl pojedynczy post
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19350
Stary 14.07.2012, 13:19
Jak widać wczoraj chłopaki się poszli odstresować, bo w Base wczoraj widziany pewien wysoki napastnik, obrońca o ciemniejszej karnacji, rezerwowy bramkarz i wysoki obrońca (ostatnio lewy)

Ja to poniekąd rozumiem, ciężki obóz, za chwilę następny, jeżeli chcieli wyjść na miasto i się lekko wstawić, pobawić się to wybrali najlepszy moment. To też ludzie, siedzą odosobnieni przez prawie dwa tygodnie, termin idealny na lekkie odstresowanie się przed sezonem. A skoro chodzą razem, to może i się drużyna tworzy. Oczywiście nie pochwalam upijania się do porzygu, ale nie robiłbym afery z tego, że się poszli zabawić, nie dajmy się zwariować, to nie mnisi

Sam żeś stał w tej samej kolejce do monopolowego, a im wypominasz
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując