Wyświetl pojedynczy post
Romuald
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19347
Stary 14.07.2012, 12:49
Dajcie spokój z głupimi plotami ,drużyna wyjechała ze zgrupowania o 17 a jedzie się z 7 godzin (ponad 7 jechali z Krakowa) a ten widział wczoraj Burlige ledwo stojącego na nogachczyli wysiadł z klubowego autokaru nawalił się i z kumplami poszedł do monopolowego no chyba,że przy Probierzu pociągał z butelki...
30 kwietnia 2012 dzień pamiętny Wisła spuszcza pejsy,Melikson pogrąża rodaków uszczęśliwiając Wiślaków.
Odpowiedz cytując