|
Czekaj na boisku nie myśli tylko napier*ala. Tzw 'gorąca głowa'. Jedynym lekiem na to jest regularna gra i nabycie doświadczenia. Tyle, że będzie przy tym łapał czerwone kartki, prokurował karne i robił inne niemądre rzeczy na boisku. Wolałbym, żeby nie robił tego w Wiśle, dlatego jak dla mnie jedyną możliwością aby zrobić z Czekaja dobrego zawodnika jest natychmiastowe wypożyczenie go do klubu 1, nawet 2 ligi na 1 czy 2 sezony. Tam gra nie jest tak szybka, bardziej siłowa niż w Ekstraklasie i chłopak miałby czas zastanowić się nad swoimi boiskowymi decyzjami, wyrobić odpowiednie odruchy. Inaczej nie widzę go na ekstraklasowym poziomie.
|