Wyświetl pojedynczy post
torres15
Junior Member
 
Od: 01.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 14.07.2012, 11:33
wywiad z Kazimierzem Moskalem http://www.2x45.com.pl/aktualnosci/1...zy-maja-czego/

"- Wisła była, jest i będzie dla mnie czymś ważnym. Bez względu na to, czy będę tam pracował, czy nie, ten klub zawsze będzie dla mnie wyjątkowy. Nie odpowiem panu, czy chciałbym tam wrócić, bo myślę, że odpowiedź jest oczywista."
Odpowiedz cytując