wywiad z Kazimierzem Moskalem
http://www.2x45.com.pl/aktualnosci/1...zy-maja-czego/
"- Wisła była, jest i będzie dla mnie czymś ważnym. Bez względu na to, czy będę tam pracował, czy nie, ten klub zawsze będzie dla mnie wyjątkowy. Nie odpowiem panu, czy chciałbym tam wrócić, bo myślę, że odpowiedź jest oczywista."