Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58136
Stary 14.07.2012, 10:51
AYALA napisał(a):Wyświetl post
Rok temu Probierz dziwował sie że FK Mińsk ma 18 boisk treningowych.Może i doczekamy czasów że i Cupiał wybuduje coś podobnego
http://www.rp.pl/artykul/686002.html
przecież powiedział, słowami Bednarza, że nie wybuduje
Odpowiedz cytując