wojti11795 napisał(a):

|
Boguski znów jedzie do Krakowa na badania. Ja nie wiem ile można, ten gość ma kontuzje co 3 miesiące. Nie rozumiem dlaczego np. Melikson, który jest narażony na faule na pewno bardziej niż Boguski kontuzje ma bardzo rzadko. To też świadczy o klasie zawodnika.
|
Boguś jest podatny na kontuzje. Podobno badano go pod tym kątem i zastosowano specjalną dietę wzbogaconą w jakieś mikroelementy.
Z twojego postu wynika jakbyś miał pretensje do Boguskiego.
Zapewniam cię że dla niego ta podatność jest wielkim problemem.
Oglądałem sparing i widziałem ze mimo wszystko nie ucieka z nogami . W tym sparingu przynajmniej 3 razy został porządnie sfaulowany.
------------------
Probierz powiedział że Boguś miał "wypadek" wie ktoś o co chodzi ?
------------------
Czekam na informacje.
Jeśli jest to naderwanie mięśnia to 2 -3 tygodnie z głowy.