Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5087
Stary 14.07.2012, 08:15
Czekaj też żadnej odpowiedzialności nie ma. Albo kogoś skosi i dostanie czerwoną/sprokuruje karnego, albo sam złapie kontuzję lecąc jak kamikadze.
..
Odpowiedz cytując