Karamazow napisał(a):

|
Akurat przykład lipny bo jak go stopa rozbolała po aferze związanej z jego grą w pzpnie to nie grał ze 3 miesiące. Boguski się rozsypał po kontuzji odniesionej w meczu z Legią i już raczej nie wróci do regularnego grania w piłkę w Wiśle.
|
Rozumiem gdyby miał kontuzje tego kolana, w którym zerwał wiązadła, ale praktycznie on co rundę to co innego. Teraz znów jakiś mięsień, a Melikson na piłkarza, który zostaje tak często faulowany to
rzadko ma kontuzję. Nie mówię, że wcale bo faktycznie nie grał ok. 3 miesiące.