Wyświetl pojedynczy post
wojti11795
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19339
Stary 14.07.2012, 00:06
Karamazow napisał(a):Wyświetl post
Akurat przykład lipny bo jak go stopa rozbolała po aferze związanej z jego grą w pzpnie to nie grał ze 3 miesiące. Boguski się rozsypał po kontuzji odniesionej w meczu z Legią i już raczej nie wróci do regularnego grania w piłkę w Wiśle.
Rozumiem gdyby miał kontuzje tego kolana, w którym zerwał wiązadła, ale praktycznie on co rundę to co innego. Teraz znów jakiś mięsień, a Melikson na piłkarza, który zostaje tak często faulowany to rzadko ma kontuzję. Nie mówię, że wcale bo faktycznie nie grał ok. 3 miesiące.
Ostatnio edytowane przez wojti11795 : 14.07.2012 o godz. 00:09.
Odpowiedz cytując