Manhunt napisał(a):

Chodziła jakaś plotka ,że jakiś biznesmen nas chciał kupić , ale Cupiał zażyczył sobie za dużo i w tym momencie ten biznesmen wypunktował Cupiał ,że Wisła prawie nic nie ma.
Pamięta ktoś ten artykuł Przewinął się chyba jeszcze w tym roku.
|
Mogło chodzić o Waldemara Kitę, który również jest właścicielem FC Nantes. Ale artykułu nie mam.