Wyświetl pojedynczy post
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58124
Stary 13.07.2012, 22:38
Manhunt napisał(a):Wyświetl post
Chodziła jakaś plotka ,że jakiś biznesmen nas chciał kupić , ale Cupiał zażyczył sobie za dużo i w tym momencie ten biznesmen wypunktował Cupiał ,że Wisła prawie nic nie ma.
Pamięta ktoś ten artykuł Przewinął się chyba jeszcze w tym roku.
Mogło chodzić o Waldemara Kitę, który również jest właścicielem FC Nantes. Ale artykułu nie mam.
Odpowiedz cytując