Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Manhunt
Senior Member
Od: 03.2011
Offline
#
58121
13.07.2012, 22:33
Chodziła jakaś plotka ,że jakiś biznesmen nas chciał kupić , ale Cupiał zażyczył sobie za dużo i w tym momencie ten biznesmen wypunktował Cupiał ,że Wisła prawie nic nie ma.
Pamięta ktoś ten artykuł
Przewinął się chyba jeszcze w tym roku.
Manhunt
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Manhunt
Znajdź inne posty napisane przez Manhunt