Wyświetl pojedynczy post
Manhunt
Senior Member
 
Od: 03.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58121
Stary 13.07.2012, 22:33
Chodziła jakaś plotka ,że jakiś biznesmen nas chciał kupić , ale Cupiał zażyczył sobie za dużo i w tym momencie ten biznesmen wypunktował Cupiał ,że Wisła prawie nic nie ma.
Pamięta ktoś ten artykuł Przewinął się chyba jeszcze w tym roku.
Odpowiedz cytując