bonawentura napisał(a):

|
To samo można powiedzieć o Bednarzu. Powiedział -20 tysięcy i basta! A Hutnikowi się nie dziwię, że był twardym negocjatorem. Takie działania Bednarza pokazują jedynie krótkofalową wizję klubu. A ja taką prowizorkę zawsze będę krytykował.
|
No ale powiedz mi jaki jest sens bycia twardym negocjatorem, gdy wiedzą, że Wisła ma możliwość wyciągnąć im zawodnika za marne 8 tys? A jak nie wiedzą to pracują tam albo amatorzy albo idioci - a takich wszyscy dymią jak chcą.