riv napisał(a):

|
Opieram się na artykułach z gazety i z netu - tam Bednarz powiedział, że Hutnik NIE CHCIAŁ negocjować ceny poniżej 100k zł.
|
Cytat:
|
- Zaczęli od trzystu tysięcy i zeszli do stu, ale nie słuchali żadnych argumentów. My proponowaliśmy dwadzieścia tysięcy - mówi Jacek Bednarz
|
To samo można powiedzieć o Bednarzu. Powiedział -20 tysięcy i basta! A Hutnikowi się nie dziwię, że był twardym negocjatorem. Takie działania Bednarza pokazują jedynie krótkofalową wizję klubu. A ja taką prowizorkę zawsze będę krytykował.