Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58107
Stary 13.07.2012, 19:27
riv napisał(a):Wyświetl post
Opieram się na artykułach z gazety i z netu - tam Bednarz powiedział, że Hutnik NIE CHCIAŁ negocjować ceny poniżej 100k zł.
Cytat:
- Zaczęli od trzystu tysięcy i zeszli do stu, ale nie słuchali żadnych argumentów. My proponowaliśmy dwadzieścia tysięcy - mówi Jacek Bednarz
To samo można powiedzieć o Bednarzu. Powiedział -20 tysięcy i basta! A Hutnikowi się nie dziwię, że był twardym negocjatorem. Takie działania Bednarza pokazują jedynie krótkofalową wizję klubu. A ja taką prowizorkę zawsze będę krytykował.
Odpowiedz cytując