Wyświetl pojedynczy post
riv
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58105
Stary 13.07.2012, 19:20
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Jak przy stole zachowujesz się jak świnia, to nikt z Tobą jeść następnym razem nie będzie. A wieść gminna szybko niesie. I z pewnością był problem z bezczelnością, ale ze strony Bednarza. To on jest tutaj bezczelny. Nikt inny.
Opieram się na artykułach z gazety i z netu - tam Bednarz powiedział, że Hutnik NIE CHCIAŁ negocjować ceny poniżej 100k zł. Bo nie. Więc Wisła albo mogła zachować się krzywo i podpisać chłopaka, albo go odpuścić w imię dobrej opinii. Klub zachował się wg mnie w jedyny właściwy sposób - "nie chcą negocjować to skorzystamy z przepisów i dostaną 8k zamiast powiedzmy 40, które ugrali by w negocjacjach".
Gdyby Arsenal tak się przejmował jak niektórzy forumowicze nie miałby Fabregasa, a przypominam, że tam w....iali Barcelonę a nie III ligowy Hutnik, który powiedzmy sobie szczerze gówno może i każdy oprócz jego kibiców ma go w dupie. I jakoś opinii im to specjalnie nie zszargało.

PS. Oczywiście nie wiemy jak było, bo nikt nie ma 100% pewnych info. Można tylko gdybać na podstawie tego co powiedziano w gazecie. Dopóki ktoś z Hutnika nie odniesie się do zamieszczonej tam wypowiedzi Bednarza (Hutnikowi się ubzdurało, że natnie nas na 100 kawałków i nie chciał dalej negocjować) dla mnie obowiązuje jego wersja - jako jedyna istniejąca.

Odpowiedz cytując