serek.c2 napisał(a):

Kolejny raz przypominam - mówimy o transferze zawodnika IV - ligowego! Kwota 20 tysięcy złotych to przypuszczam była wyjściowa cena za Burasa - pewnie gdyby Hutnik nie wydziwiał dostałby z 30-40 tysięcy. Uzyskane bezczelnie? Bezczelne to były oczekiwania Hutnika...
I jakie palenie mostów? Młody chłopak - jeśli zainteresuje się nim Wisła - po prostu do nas przyjdzie a Wisła zapłaci ekwiwalent za wyszkolenie. Tak to działa i pewnie dlatego Cupiałowi się nie kalkuluje budowa Akademii...
|
Jak przy stole zachowujesz się jak świnia, to nikt z Tobą jeść następnym razem nie będzie. A wieść gminna szybko niesie. I z pewnością był problem z bezczelnością, ale ze strony Bednarza. To on jest tutaj bezczelny. Nikt inny.