palikot napisał(a):

Ty jesteś chyba .......nięty... serio
Szkoda, że jak nam Kokoszke w ten sam sposób zabrali, to nie piredoliłes o mafii tylko robiłeś najazd na Bednarza jak teraz. Bednarza obwiniacie, ze mlody Cleber został stad zabrany. Teraz go obeiniacie, że na mała kase kupił sporej klasy rokujący talent. Super panowie. Prezentujecie wysoki poziom logiki.
Sa przepisy, i z nich korzystamy tak jak wszyscy. Macie teraz dowód na zasadnosć waszej pseudoakademii za 25 mln zł.
Wina Huty. Nie chca wspólpracować tylko ładują zaporowe ceny, to konczy sie to tak, jak w przysłowiu, Chytry podwójnie traci. Zamiast z nami wspólpracować, dostarczać regularnie piłkarzy z 30 -40 tys + procent ze sprzedaży i na tym zarabiać, to wymyslili, ze zrobia interes życia. To mają!!
|
100% poparcia. Oferowane było 20.000. Źle... Za mało... To teraz mają 8000.