Wyświetl pojedynczy post
DevilMayCry
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: Nowy Kleparz na zawsze !!!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58099
Stary 13.07.2012, 17:57
palikot napisał(a):Wyświetl post
Ty jesteś chyba .......nięty... serio

Szkoda, że jak nam Kokoszke w ten sam sposób zabrali, to nie piredoliłes o mafii tylko robiłeś najazd na Bednarza jak teraz. Bednarza obwiniacie, ze mlody Cleber został stad zabrany. Teraz go obeiniacie, że na mała kase kupił sporej klasy rokujący talent. Super panowie. Prezentujecie wysoki poziom logiki.

Sa przepisy, i z nich korzystamy tak jak wszyscy. Macie teraz dowód na zasadnosć waszej pseudoakademii za 25 mln zł.

Wina Huty. Nie chca wspólpracować tylko ładują zaporowe ceny, to konczy sie to tak, jak w przysłowiu, Chytry podwójnie traci. Zamiast z nami wspólpracować, dostarczać regularnie piłkarzy z 30 -40 tys + procent ze sprzedaży i na tym zarabiać, to wymyslili, ze zrobia interes życia. To mają!!
100% poparcia. Oferowane było 20.000. Źle... Za mało... To teraz mają 8000.
"... sposób na życie miał chłopak bardzo prosty, regularnie palił za sobą wszystkie mosty, łączące jego życie z naszym światem, więc nie próbujcie twierdzić, że był wariatem... Bo był ....a normalny!!!..."

Odpowiedz cytując