Wyświetl pojedynczy post
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18306
Stary 13.07.2012, 17:02
Co się dziwić jak istnieją jakieś pokraczne stowarzyszenia kombatanckie, noszące w nazwie imię sowieckiego zdrajcy. Jeszcze mają czelność próbować oddziaływać na obecną rzeczywistość, ale cóż skoro w naszym Kraju sądownie ściga się za powiedzenie prawdy o zdrajcy, że był zdrajcą i szpiclem, a mordercy nie można osądzić, bo nie pozwala na to stan zdrowia. To nie można się dziwić, że stara pokraczna komuna wciąż próbuje łeb podnosić.