peele napisał(a):

Sprzedaży on-line NIE mają: WISŁA i Piast.
|
Tylko uzupełnię, bo gdzieś słyszałem, że Piastunki mają sprzedaż on line, poszukałem i proszę -
http://www.biletypiast-gliwice.eu/Su...inContent.aspx
Czyli na dzień dzisiejszy jesteśmy jedynym klubem bez sprzedaży on line biletów.
Chociaż nie

to chyba tylko system rezerwacji biletów do odbioru w kasie, a już się zgubiłem.
luke1906 napisał(a):

A w poniedziałek WŚ nieczynny z racji... Tour de Pologne.
No tak, mnóstwo ludzi w pobliżu, to najlepiej zamknąć sklep. Ku.rwa co za matoły.
|
Aj tam, Wiślacki Świat i tak jest mniej istotny odkąd powstała Strefa Kibica, bo tam większość rzeczy można zakupić.
Aż z ciekawości wysłałem dziś maila do Wisły: z zapytaniem kiedy będzie coś wiadomo na temat cennika, sprzedaży biletów i karnetów, oraz ewentualnych promocji.
Odpowiedź dostałem dość szybko:
Cytat:
witam,
nie wiadomo kiedy pojawi się informacja, nie znane są jeszcze terminy sprzedaży ani cennik.
|
Czyli nikt nic nie wie
