Wyświetl pojedynczy post
stalsanok1946
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Dom

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5081
Stary 13.07.2012, 15:52
licoo napisał(a):Wyświetl post
Jak się prezentowali nasi boczni obrońcy? Najbardziej mnie interesuje Burliga. Robił jakieś akcje ofensywne? Były jakieś wrzutki, czy tylko pilnował własnej pozycji? Jak jego gra defensywna? Z góry dzięki za odpowiedź.
Wyróżnił się Bartłomiej Kolanko i zagrał bardzo dobrze, reszta bez komentarza
Lepiej zapobiegać niż leczyć
Odpowiedz cytując