licoo napisał(a):

|
Jak się prezentowali nasi boczni obrońcy? Najbardziej mnie interesuje Burliga. Robił jakieś akcje ofensywne? Były jakieś wrzutki, czy tylko pilnował własnej pozycji? Jak jego gra defensywna? Z góry dzięki za odpowiedź.
|
Wyróżnił się Bartłomiej Kolanko i zagrał bardzo dobrze, reszta bez komentarza