Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58091
Stary 13.07.2012, 15:52
Naprawdę zabawnie czyta się posty osób, które nawet teraz ganią Bednarza. Zrozumcie wreszcie jedno - są pewne przepisy regulujące transfery takich zawodników jak Buras. Cena jest ustalana na podstawie odpowiednich przepisów. Wisła (Bednarz) i tak proponowała więcej niż się Hutnikowi należy z racji wyszkolenia zawodnika. Tak samo jak my nie mieliśmy nic do gadania w kwestii Kokoszki (tu też odpowiednie regulacje określiły cenę za zawodnika).

Martwicie się o Hutnika a nie pomyślicie, że wygórowana cena (100 tysięcy za czwartoligowego piłkarza... zlitujcie się!) mogła zahamować karierę takiego piłkarza?
Odpowiedz cytując